Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych na stronie przemyslawkwiecien.pl jest Przemysław Kwiecień. Napisz do mnie maila na adres info@przemyslawkwiecien.pl jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki bezpieczeństwa. Użyj tego adresu również jeśli chcesz otrzymać swoje dane w celu wglądu lub jeśli chcesz ich usunięcia. 

Firma OVH (ovh.pl)  jest administratorem danych osobowych osób zapisanych na newsletter oraz procesorem danych, które zostały jej powierzone na podstawie umowy. 

Strona przemyslawkwiecien.pl używa plików cookies, o czym jesteś powiadomiony podczas pierwszej wizyty. O ile ich nie zablokujesz, zgadzasz się na ich użycie w pamięci urządzenia. Pliki cookies zapamiętują preferencje użytkownika, co może pozwolić na lepsze dostosowanie treści, w tym potencjalnych treści reklamowych. Pozwalają one też tworzyć anonimowe statystyki korzystania z serwisu, przy czym nigdy nie są one łączone z danymi osobowymi. 

Dane osobowe zbierane są w celu:

  1. Prowadzenia newslettera, który służy powiadomieniu użytkownika o nowym wpisie lub potencjalnie o kampanii promocyjnej partnera strony. W każdym powiadomieniu użytkownik będzie mieć opcję wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych
  2. Umożliwienia użytkownikowi zamieszczania komentarzy pod wpisami – do tego celu konieczne jest zostawienie swojego imienia lub pseudonimu oraz adresu email
  3. Śledzenia ruchu na stronie 

Newsletter może zawierać odnośniki do innych stron. Strona przemyslawkwiecien.pl nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowanie polityki prywatności.

Ponadto za treści ewentualnych przekazów reklamowych odpowiada reklamodawca.

W celu ochrony danych osobowych użytkowników strony przemyslawkwiecien.pl podjęte zostały środki techniczne oraz procesowe:

Środki techniczne:

Ochrona Anty-DDoS oraz Certyfikat SSL Let’s Encrypt (więcej na stronie ovh.pl/hosting) 

Środki procesowe:

Prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych osobowych, wykazu powierzeń danych osobowych oraz ewidencji incydentów naruszania bezpieczeństwa danych osobowych. Na stronie umieszczone są odpowiednie klauzule informacyjne oraz pola służące do wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych. 

Administrator danych osobowych nie będzie ich udostępniać stronom trzecim poza sytuacjami wymaganymi prawnie